1 » STARWAX2

Kontakt

 • NIP: 925-189-92-96
 • E-mail:info@antik24.pl
 • Telefon604 321 666
  68 388 15 25
  68 388 15 25
 • Godziny działania

  Poniedziałek-Piątek 9-17

  Sobota 9-13

Systemy płatności

 • PayU
 • PayPal

STARWAX

Marka
Starwax została stworzona by zadbać o piękno Twojego domu. Oferuje kompletną gamę specjalistycznym produktów przeznaczonych do renowacji, pielęgnacji oraz ochrony różnych powierzchni w domu: drewna, skóry, metali, marmuru, kuchni, łazienki i innych. Marka Starwax jest liderem w segmencie specjalistycznych środków pielęgnacyjnych we Francji.

Produkty marki Starwax precyzyjnie odpowiadają na potrzeby otaczających Cię przedmiotów, by chronić je przed niszczącym działaniem upływającego czasu oraz podkreślać ich piękno.

Historia

Przedsiębiorstwo SAS BRUNEL CHIMIE DERIVES, producent marki Starwax, zostało założone w 1945 roku przez chemików, braci Brunel. Firma szybko zyskała renomę jako producent wysokiej jakości wosków do mebli i parkietów i z czasem rozszerzyła produkcję o specjalistyczne środki czystości, artykuły pielęgnacyjne i dekoracyjne przeznaczone do różnego rodzaju materiałów i powierzchni.

 

Dystrybucja
Do 2005 roku produkty marki Starwax były dostępne wyłącznie w sieciach marketów budowlanych, takich jak Leroy Merlin, Obi, Castorama, Nomi oraz Bricomarche. Ze względu na rosnące zainteresowanie produktami marki Starwax oraz odpowiadając na liczne zapytania detalicznych punktów sprzedaży zdecydowaliśmy się na rozszerzenie dystrybucji o specjalistyczne salony sprzedaży.